Nadchodzące spotkania

Koszty i opis spotkań:


6-8.10.2023 Sopot-wyjazd dla kobiet “W drodze do siebie”

Więcej w zakładce “Wyjazdy”.

28.10.2023 Żyrardów. Ustawienia systemowe (koszt 200 zł/400 zł)

Całe ustawienia odbywają się w ciszy. Praktykuję wnikliwą obserwację osób, ich ciał i energii. To wystarcza do rozwikłania tematu. Jest to bezpieczny proces, nad wszystkim trzymam pieczę.

Będąc w roli obserwatora możesz dostrzec historie rodowe podobne do Twoich. Czasami nie jesteś świadomy, że coś jest “Twoje”, ale tak naprawdę nie bez powodu się tu znajdujesz. Rozwiązania działają na Twojej podświadomości i pomagają poukładać pewne sprawy, tak aby służyły dla Twojego najwyższego dobra. Dzięki pracy “pola” i czuciu w ciałach zobaczysz i poczujesz więcej niż jest to możliwe na co dzień.

Jeżeli zdecydujesz się na pracę własną, czyli przyjdziesz ze swoim tematem, to cała grupa i przestrzeń pomagają, aby rozwiązać Twój temat. Dzięki mojemu doświadczeniu, przepływowi i odpowiednim słowom na koniec ustawienia, odkryjemy źródło “problemu” i odblokuje się ta przyczyna, dzięki czemu będziesz czuć lekkość i pewność. Uwolnij siebie i wejdź w coś nowego.

Koszty: obserwator 200 zł, ustawienie własne 400 zł.

Godziny spotkania: od 10:00 do maksymalnie 18:00 w zależności od ilości osób chętnych do pracy własnej. Czasami jest to od 10:00 do 15:00. Potwierdzam to na kilka dni przed, kiedy mam listę osób.

26.11.2023 Żyrardów. Tantryczna Kobieta (koszt 200 zł)

Odkryjesz swoją seksualność, prawdziwą Moc i naturalność. Zaprzyjaźnisz się ze swoim ciałem. Poznasz nową wersję siebie-bardziej otwartą na czerpanie większej radości z energii seksualnej na co dzień w różnych sytuacjach. Przedstawię Ci nietradycyjne nazewnictwo tantryczne. Odsłonimy i zgłębimy całą prawdę o naszej wewnętrznej Mocy znajdującej się w naszym podbrzuszu.

Zorganizuję przestrzeń i stworzę klimat, tak abyś czuła się w pełni zaopiekowana i bezpieczna. Zaufaj…

Czekają Cię: rozmowy, ćwiczenia, praktyki, masaż, medytacja, a także herbata, kawa, przekąski oraz koce, karimaty, poduszki.

Godziny spotkania: od 10:00 do koło 13:00/14:00.

8.12.2023 Żyrardów. Krąg Kobiet (koszt 150 zł)

Jest to piękny grudniowy czas, kiedy to możesz wysłać intencję, zamanifestować swoje plany na kolejny rok kalendarzowy. Przedstawię Ci ważne daty właśnie w grudniu, które mocno wspierają tworzenie następnego roku kalendarzowego.

Usiądziemy w kręgu, uwolnisz emocje. Będzie przyjemna, wspierająca atmosfera. Poczujesz jak lekko i swobodnie możesz przekazać swoją prawdę.

Poprowadzę medytację, która będzie zgodna z obecnymi osobami i ich energiami.

Godziny spotkania: od 18:00 do 22:00.

11.01.2024 Żyrardów. Gra Satori (koszt 150 zł)

Gra “Satori” jest jedną z form Radykalnego Wybaczania. Twórcą jest Colin Tipping. Jest to gra planszowa przeznaczona dla dwóch do pięciu osób, która ma na celu wywoływać śmiech i łzy. Przyczynia się do pogłębienia zrozumienia danego tematu i rozwiązania go, a także odnowienia wewnętrznego rozwoju.

Przekonasz się sam, widząc, że udział w grze “Satori” rzeczywiście umożliwia Ci wybaczenie samemu sobie oraz innym ludziom – osiągnięcie tego w taki sposób może wydawać się nieprawdopodobne. Po zakończeniu gry zapewne odczujesz ulgę oraz doznasz zupełnie nowego wymiaru wolności i wewnętrznego spokoju.

Grając w tą grę, można uzyskać niezwykłą głębię zrozumienia własnego życia oraz tego, co dzieje się z nami w danym momencie. Dlatego też warto grać w nią wielokrotnie, szczególnie wówczas, gdy napotykamy trudności i pragniemy znaleźć odpowiedzi na dręczące nas pytania lub zyskać nową perspektywę. Gra ujawnia Twoje wielkie pokłady mądrości – ta zaś objawia się poprzez grę w zdumiewający sposób, który budzi zachwyt i inspiruje.

To czwartkowy nów księżyca, co dodatkowo wspiera ten proces. Zrób to dla siebie i przyjdź.

Godziny spotkania: od 18:00 do około 22:00. W zależności przebiegu gry. Jednym jest lżej, innym ciężej. Wszystko jest dobre i indywidualne.

02.02.2024 Żyrardów. Tworzenie lalki – żadanica/motanka (koszt 111 zł)

Podczas tego procesu opowiem Ci o tej tradycji słowiańskiej, która polega na tworzeniu lalki bez używania igieł, nożyczek, żadnych ostrych rzeczy. Lalka ta spełni Twoje konkretne życzenie/marzenie, o którym będziesz myśleć podczas jej tworzenia. W dawnych czasach było kilka rodzajów lalek i do teraz ta tradycja trwa. Są to swego rodzaju talizmany, każda służy innemu tematowi: np. spełniająca życzenie, wspierająca intuicję, opiekunka domu, pomaga w transformacji, lalka ochronna dla noworodków, itd.

Będzie to kompletny czas tworzenia tej lalki, ponieważ nie można przerywać tego procesu, inaczej życzenie się nie spełni. Na miejscu wszystkie potrzebne materiały będą na Ciebie czekały.

Najlepiej weź ze sobą z domu jakiś guzik, bransoletkę lub co poczujesz, czym możesz ją obdarować na koniec jej zrobienia.

Godziny spotkania: od 19:00 do 21:00.

10.03.2024 Żyrardów. Mapa Marzeń (koszt 150 zł)

Będzie to piąta edycja tworzenia Mapy Marzeń w Plantacji Życia. Podczas tego spotkania opowiem Ci o ciekawostkach, kolorach, znakach, słowach i obrazach stosowanych na niej. Poprowadzę Cię przez cały ten czas, wg sprawdzonej ceremonii tworzenia Mapy Marzeń. Wszystko co potrzebne będzie zapewnione na miejscu. A Ty przyjdź ze swoimi marzeniami.

Jest to najmocniejszy czas tworzenia Mapy Marzeń w całym kalendarzowym roku, a mianowicie ten Nów Księżyca. Przyjdź, przekonaj się sam.

Godziny spotkania: od 10:00 do około 13:30/14:00.


Poprzednie wydarzenia:


21.03.2023 Mapa Marzeń – warsztat tworzenia

To już nasza CZWARTA EDYCJA tworzenia Mapy Marzeń. Wiele osób obecnych może potwierdzić działanie tego wyjątkowego wytworu. Cały proces jest wg sprawdzonej ceremonii tworzenia Mapy Marzeń. Oraz celowo w tym terminie, ponieważ jest to Nów Księżyca. Podczas tego spotkania opowiadam wiele ciekawostek, a także znaczenie kolorów, symboli, słów. Wszystkie materiały będą dostępne na miejscu. Wystarczy chcieć spełnić swoje marzenia i przyjść… Godziny spotkania to 18:00 - maksymalnie 22:00.

26.03.2023 Rodzice z dziećmi (Rodzic + dziecko od lat 3)

Będzie to spotkanie, podczas którego doświadczycie wiele ciekawych zabaw i praktyk uczących między innymi rozładowania emocji, stawiania granic oraz szanowania drugiego człowieka. A także poznacie określenie “terytorium”. Dla wszystkich obecnych będzie jedno ćwiczenie systemowe (rodzinne) przynoszące piękne korzyści. To tutaj będziecie mogli spędzić razem czas w ruchu, zabawie, spokoju, otwartości i pełnej akceptacji. Będziecie mogli pokazać prawdziwego siebie i uwolnić wewnętrzne dziecko. Dzięki tym zajęciom wzmocni się Wasza więź jako Rodzica z Dzieckiem. W przypadku obecności mniejszych dzieci zaopiekuję się odpowiednio przestrzenią, tak aby było owocnie. Na miejscu poczęstunek, kawa, herbata. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

15.04.2023 Ustawienia ciche dla dorosłych

Na tym spotkaniu czekają Cię ustawienia hellingerowskie. Nazywane “cichymi”, ponieważ niewiele potrzeba słów, aby przyszło rozwiązanie. Skupiamy się na czuciu, a ono przychodzi do wszystkich obecnych w kręgu. Koszt reprezentacji to 100 zł, koszt ustawienia własnego tematu to dodatkowe 200 zł. Więcej o ustawieniach możesz przeczytać w zakładce “Ustawienia”. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

29.04.2023 Ceremonia ognia w Tipi oraz rapé

Będzie to wyjątkowe spotkanie w namiocie indiańskim – podczas, którego możesz zrobić coś dla siebie. A mianowicie uwolnić emocje oraz przeżyć proces z rapé. Rapé to tabaka składająca się z drobno zmielonych liści tytoniu w połączeniu z różnymi roślinami, ziołami, kwiatami i korą drzewną. Istnieje wiele różnych kompozycji. Jest to potężny proces prowadzony, po którym poczujesz ulgę i prawdziwe odpuszczenie. Możesz także mieć wizje. Godziny spotkania to 21:00 - maksymalnie 2:00.

05.05.2023 Krąg Kobiet

Jeżeli masz ochotę na piękny czas wśród pięknych Kobiet to zapraszam Cię na ten wyjątkowy wieczór. Będzie to krąg Kobiet, w którym obowiązują proste zasady (dla wspólnego dobra, opowiem o nich na początku). Poruszymy takie tematy jak pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, ugruntowanie, radość z życia. Dzięki zaopiekowanej przestrzeni będziesz bardziej w ciele, a także pożegnasz to, co już dalej Ci nie służy. Doświadczysz także medytacji odnowy i większej Pełni w zgodzie z Tobą. W przerwach będziesz mogła wylosować kartę Mocy dla siebie, która wesprze Cię w Twojej ścieżce rozwoju. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa, a także karimaty, koce, poduszki. Godziny spotkania to 18:00 - maksymalnie 22:00.

04.06.2023 Uwalnianie ruchem z ciała

Czyli taniec intuicyjny dla każdego. Dzięki temu spotkaniu uwolnisz napięcia i negatywne emocje z ciała. Niesamowicie dobrana muzyka wspiera cały proces. Poprowadzę Cię wgłąb siebie i przeżyjesz piękną podróż do samego siebie. Taki ruch pomaga odkrywać własną prawdę i eksplorować swój potencjał. Jeśli potrzebujesz będą opaski na oczy, aby bardziej skupić się na sobie. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

18.06.2023 Moc Kobiety

Na zakończenie tego sezonu zapraszam Cię na piękne zajęcia, które pomogą Ci uwolnić Twoją Kobiecość, Seksualność, a przede wszystkim Twoją Prawdziwą Kobiecą Moc. Pomogą Ci w tym: różne ćwiczenia w parach i nie tylko, rozmowy w kręgu oraz praktyka i utulenie Siebie w różnych wersjach w towarzystwie różnych utworów. Skupimy się także na naszych biodrach! Każda z nas ma wiele twarzy, a gdy ich doświadczamy – świadomie przechodzimy w głąb siebie. Zaufaj swojej Intuicji i przyjdź. Spotkajmy się i poczuj różnicę. Będziesz mogła także zadać pytanie (nawet tylko w myślach) do Anielskich Kart Mocy. Na zakończenie czeka Cię medytacja i relaks przy dźwiękach mis tybetańskich i innych instrumentów. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa, a także karimaty, koce i poduszki. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

Wykłady, które już się odbyły:

Dziesiąty wykład

Data: 11 czerwca 2021

Choroby wieku dziecięcego i ciąży, Autyzm, zespół Downa, seplenienie.

MEDYTACJA: Oczyszczenie Siebie i dzieci, uzdrowienie dzieci, Miłość i akceptacja dla dzieci, spokój, harmonia.

Dziewiąty wykład

Data: 14 maja 2021

Stwardnienie rozsiane, fibromialgia, sklerodermia, rwa kulszowa, choroba Parkinsona, demencja/choroba Alzheimera.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, akceptacja wszystkiego co Nas spotkało i spotyka w życiu, pokochanie życia, radość, szczęście, spełnienie.

Ósmy wykład

Data: 9 kwietnia 2021

Skóra, egzema, wysypka, łuszczyca, trądzik, bielactwo, włosy, pieprzyk, czerniak, brodawka,
alergia, chrapanie, tarczyca, hashimoto, wole tarczycowe.

MEDYTACJA: Przywrócenie bliskości (pożegnanie odrzucenia), spostrzeżenie i akceptacja czasu dla Naszego Najwyższego Dobra, Miłość, spokój, harmonia.

Siódmy wykład

Data: 12 marca 2021

Układ ruchowy/kostny, osteoporoza, kręgosłup, reumatyzm, skolioza, kifoza, lordoza, biodro, łokieć, ramię, kolana, haluksy, tłuszczaki, czerwienica wrażliwa, picie alkoholu, palenie papierosów.
Zęby, paradontoza, próchnica, stan zapalny zęba.

MEDYTACJA: Budowanie własnej wartości oraz poczucia Piękna i Wyjątkowości Każdego z Nas, oczyszczenie z negatywnych emocji, stresu, żalu i zdenerwowania.

Szósty wykład

Data: 5 lutego 2021

Cukrzyca, cukier, hipoklikemia, hiperklikemia, insulinoodporność, cukrzyca ciążowa, nisze wrzodowe na dwunastnicy, trzustka, wątroba, przepis na oczyszczenie wątroby, depresja, bezsenność, astma.

MEDYTACJA: Akceptacja i Miłość do samego Siebie, docenienie i zauważenie samego Siebie, harmonia w Nas.

Piąty wykład

Data: 8 stycznia 2021

Układ pokarmowy (trawienny).
Jama ustna, migdałki, przełyk, żołądek, dwunastnica, jelito cienkie i grube, odbyt, hemoroidy, przepuklina, rak pępka, choroba Leśniewskiego – Crowna, rak okrężnicy, zaparcia, biegunka, celiakia.

MEDYTACJA: Napełnienie Miłością Bezwarunkową naszego całego układu pokarmowego, zdrowie, szczęście, Miłość, wyciszenie, spokój i relaks.

Czwarty wykład

Data: 11 grudnia 2020

Czym jest radykalne wybaczanie?
Jak pomagać sobie z bieżącymi konfliktami – wskazówki.
Przejście przez proces radykalnego uzdrawiania.
RADYKALNE WYBACZANIE to brama do lepszego życia 🙂

MEDYTACJA: Oczyszczenie, uzdrowienie poprzez wybaczenie, Miłość dla Siebie i Rodziców.

Trzeci wykład

Data: 13 listopada 2020

Tłuszcz – otyłość, czakry – czym są?
Grypa, kaszel, katar, ból gardła, przeziębienie, gorączka, serce, tętnice, żyły, żylaki, żelazo we krwi, płytki krwi, zawał, osierdzie, żyły wieńcowe, choroba wieńcowa, cholesterol, białaczka, anemia (niedokrwistość).

MEDYTACJA: Oczyszczenie oraz wyrównanie poziomu Energii w ważnych punktach naszego ciała (czakrach), połączenie z sercem, Miłość, spokój.

Drugi wykład

Data: 16 października 2020


Czym jest konflikt, podstawa wyzdrowienia, leczenie a uzdrowienie, psychogeneaologia, przerzuty, ciśnienie, rak piersi, mózg, kora mózgowa, glejaki mózgu, mięśniak/guz macicy, jajniki, torbiele, polipy, suchość pochwy, prostata, problemy ze wzrokiem.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, spotkanie i uzdrowienie Siebie i drzewa genealogicznego, Miłość, wyciszenie, relaks.

Pierwszy wykład

Data: 18 września 2020

PIĘĆ PRAW NATURY

  1. „Rybka”, izolacja, nagle, 3 poziomy: m, p, c.
  2. Dwufazowość zachorowania: faza a i z.
  3. Kiedy powstają guzy, a kiedy ubytki/wrzody.
  4. Mikroby (grzyby, wirusy, bakterie).
  5. Gwarancja działania.
    Plus omówienie okresu Projekt/Cel.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, przejście przez okres prenatalny oraz czas dzieciństwa, uzdrowienie i akceptacja, radość, Miłość.

Głównym tematem wykładów jest Totalna Biologia.

Dzięki nim Twoje postrzeganie rzeczywistości – odnośnie chorowania i tego co przydarza nam się w życiu – na pewno się zmieni. Dodatkowo poznasz Krąg Mocy, który napełni Cię pozytywną energią i zmianą myślenia, o ile tego potrzebujesz.

Zapraszam.

zaliczka 50% całości
WAŻNE: Na każdy termin należy się zapisać i wpłacić zaliczkę:
Anna Mańturzyk
nr konta:
83 1140 2004 0000 3602 8296 4938

Kontakt