Nadchodzące spotkania

Koszty spotkań:

21.03.2023 Mapa Marzeń – warsztat tworzenia (koszt 100 zł)

To już nasza CZWARTA EDYCJA tworzenia Mapy Marzeń. Wiele osób obecnych może potwierdzić działanie tego wyjątkowego wytworu. Cały proces jest wg sprawdzonej ceremonii tworzenia Mapy Marzeń. Oraz celowo w tym terminie, ponieważ jest to Nów Księżyca. Podczas tego spotkania opowiadam wiele ciekawostek, a także znaczenie kolorów, symboli, słów. Wszystkie materiały będą dostępne na miejscu. Wystarczy chcieć spełnić swoje marzenia i przyjść… Godziny spotkania to 18:00 - maksymalnie 22:00.

26.03.2023 Rodzice z dziećmi <Rodzic + dziecko od lat 3> (koszt 100 zł + 50 zł/dziecko)

Będzie to spotkanie, podczas którego doświadczycie wiele ciekawych zabaw i praktyk uczących między innymi rozładowania emocji, stawiania granic oraz szanowania drugiego człowieka. A także poznacie określenie “terytorium”. Dla wszystkich obecnych będzie jedno ćwiczenie systemowe (rodzinne) przynoszące piękne korzyści. To tutaj będziecie mogli spędzić razem czas w ruchu, zabawie, spokoju, otwartości i pełnej akceptacji. Będziecie mogli pokazać prawdziwego siebie i uwolnić wewnętrzne dziecko. Dzięki tym zajęciom wzmocni się Wasza więź jako Rodzica z Dzieckiem. W przypadku obecności mniejszych dzieci zaopiekuję się odpowiednio przestrzenią, tak aby było owocnie. Na miejscu poczęstunek, kawa, herbata. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

15.04.2023 Ustawienia ciche dla dorosłych (koszt 100 zł / 300 zł)

Na tym spotkaniu czekają Cię ustawienia hellingerowskie. Nazywane “cichymi”, ponieważ niewiele potrzeba słów, aby przyszło rozwiązanie. Skupiamy się na czuciu, a ono przychodzi do wszystkich obecnych w kręgu. Koszt reprezentacji to 100 zł, koszt ustawienia własnego tematu to dodatkowe 200 zł. Więcej o ustawieniach możesz przeczytać w zakładce “Ustawienia”. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

29.04.2023 Ceremonia ognia w Tipi oraz rapé (koszt 100 zł)

Będzie to wyjątkowe spotkanie w namiocie indiańskim – podczas, którego możesz zrobić coś dla siebie. A mianowicie uwolnić emocje oraz przeżyć proces z rapé. Rapé to tabaka składająca się z drobno zmielonych liści tytoniu w połączeniu z różnymi roślinami, ziołami, kwiatami i korą drzewną. Istnieje wiele różnych kompozycji. Jest to potężny proces prowadzony, po którym poczujesz ulgę i prawdziwe odpuszczenie. Możesz także mieć wizje. Godziny spotkania to 21:00 - maksymalnie 2:00.

05.05.2023 Krąg Kobiet (koszt 100 zł)

Jeżeli masz ochotę na piękny czas wśród pięknych Kobiet to zapraszam Cię na ten wyjątkowy wieczór. Będzie to krąg Kobiet, w którym obowiązują proste zasady (dla wspólnego dobra, opowiem o nich na początku). Poruszymy takie tematy jak pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, ugruntowanie, radość z życia. Dzięki zaopiekowanej przestrzeni będziesz bardziej w ciele, a także pożegnasz to, co już dalej Ci nie służy. Doświadczysz także medytacji odnowy i większej Pełni w zgodzie z Tobą. W przerwach będziesz mogła wylosować kartę Mocy dla siebie, która wesprze Cię w Twojej ścieżce rozwoju. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa, a także karimaty, koce, poduszki. Godziny spotkania to 18:00 - maksymalnie 22:00.

04.06.2023 Uwalnianie ruchem z ciała (koszt 100 zł)

Czyli taniec intuicyjny dla każdego. Dzięki temu spotkaniu uwolnisz napięcia i negatywne emocje z ciała. Niesamowicie dobrana muzyka wspiera cały proces. Poprowadzę Cię wgłąb siebie i przeżyjesz piękną podróż do samego siebie. Taki ruch pomaga odkrywać własną prawdę i eksplorować swój potencjał. Jeśli potrzebujesz będą opaski na oczy, aby bardziej skupić się na sobie. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

18.06.2023 Moc Kobiety (koszt 100 zł)

Na zakończenie tego sezonu zapraszam Cię na piękne zajęcia, które pomogą Ci uwolnić Twoją Kobiecość, Seksualność, a przede wszystkim Twoją Prawdziwą Kobiecą Moc. Pomogą Ci w tym: różne ćwiczenia w parach i nie tylko, rozmowy w kręgu oraz praktyka i utulenie Siebie w różnych wersjach w towarzystwie różnych utworów. Skupimy się także na naszych biodrach! Każda z nas ma wiele twarzy, a gdy ich doświadczamy – świadomie przechodzimy w głąb siebie. Zaufaj swojej Intuicji i przyjdź. Spotkajmy się i poczuj różnicę. Będziesz mogła także zadać pytanie (nawet tylko w myślach) do Anielskich Kart Mocy. Na zakończenie czeka Cię medytacja i relaks przy dźwiękach mis tybetańskich i innych instrumentów. Na miejscu poczęstunek oraz herbata, kawa, a także karimaty, koce i poduszki. Godziny spotkania to 10:00 - maksymalnie 14:00.

Wykłady, które już się odbyły

Dziesiąty wykład

Data: 11 czerwca 2021

Choroby wieku dziecięcego i ciąży, Autyzm, zespół Downa, seplenienie.

MEDYTACJA: Oczyszczenie Siebie i dzieci, uzdrowienie dzieci, Miłość i akceptacja dla dzieci, spokój, harmonia.

Dziewiąty wykład

Data: 14 maja 2021

Stwardnienie rozsiane, fibromialgia, sklerodermia, rwa kulszowa, choroba Parkinsona, demencja/choroba Alzheimera.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, akceptacja wszystkiego co Nas spotkało i spotyka w życiu, pokochanie życia, radość, szczęście, spełnienie.

Ósmy wykład

Data: 9 kwietnia 2021

Skóra, egzema, wysypka, łuszczyca, trądzik, bielactwo, włosy, pieprzyk, czerniak, brodawka,
alergia, chrapanie, tarczyca, hashimoto, wole tarczycowe.

MEDYTACJA: Przywrócenie bliskości (pożegnanie odrzucenia), spostrzeżenie i akceptacja czasu dla Naszego Najwyższego Dobra, Miłość, spokój, harmonia.

Siódmy wykład

Data: 12 marca 2021

Układ ruchowy/kostny, osteoporoza, kręgosłup, reumatyzm, skolioza, kifoza, lordoza, biodro, łokieć, ramię, kolana, haluksy, tłuszczaki, czerwienica wrażliwa, picie alkoholu, palenie papierosów.
Zęby, paradontoza, próchnica, stan zapalny zęba.

MEDYTACJA: Budowanie własnej wartości oraz poczucia Piękna i Wyjątkowości Każdego z Nas, oczyszczenie z negatywnych emocji, stresu, żalu i zdenerwowania.

Szósty wykład

Data: 5 lutego 2021

Cukrzyca, cukier, hipoklikemia, hiperklikemia, insulinoodporność, cukrzyca ciążowa, nisze wrzodowe na dwunastnicy, trzustka, wątroba, przepis na oczyszczenie wątroby, depresja, bezsenność, astma.

MEDYTACJA: Akceptacja i Miłość do samego Siebie, docenienie i zauważenie samego Siebie, harmonia w Nas.

Piąty wykład

Data: 8 stycznia 2021

Układ pokarmowy (trawienny).
Jama ustna, migdałki, przełyk, żołądek, dwunastnica, jelito cienkie i grube, odbyt, hemoroidy, przepuklina, rak pępka, choroba Leśniewskiego – Crowna, rak okrężnicy, zaparcia, biegunka, celiakia.

MEDYTACJA: Napełnienie Miłością Bezwarunkową naszego całego układu pokarmowego, zdrowie, szczęście, Miłość, wyciszenie, spokój i relaks.

Czwarty wykład

Data: 11 grudnia 2020

Czym jest radykalne wybaczanie?
Jak pomagać sobie z bieżącymi konfliktami – wskazówki.
Przejście przez proces radykalnego uzdrawiania.
RADYKALNE WYBACZANIE to brama do lepszego życia 🙂

MEDYTACJA: Oczyszczenie, uzdrowienie poprzez wybaczenie, Miłość dla Siebie i Rodziców.

Trzeci wykład

Data: 13 listopada 2020

Tłuszcz – otyłość, czakry – czym są?
Grypa, kaszel, katar, ból gardła, przeziębienie, gorączka, serce, tętnice, żyły, żylaki, żelazo we krwi, płytki krwi, zawał, osierdzie, żyły wieńcowe, choroba wieńcowa, cholesterol, białaczka, anemia (niedokrwistość).

MEDYTACJA: Oczyszczenie oraz wyrównanie poziomu Energii w ważnych punktach naszego ciała (czakrach), połączenie z sercem, Miłość, spokój.

Drugi wykład

Data: 16 października 2020


Czym jest konflikt, podstawa wyzdrowienia, leczenie a uzdrowienie, psychogeneaologia, przerzuty, ciśnienie, rak piersi, mózg, kora mózgowa, glejaki mózgu, mięśniak/guz macicy, jajniki, torbiele, polipy, suchość pochwy, prostata, problemy ze wzrokiem.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, spotkanie i uzdrowienie Siebie i drzewa genealogicznego, Miłość, wyciszenie, relaks.

Pierwszy wykład

Data: 18 września 2020

PIĘĆ PRAW NATURY

  1. „Rybka”, izolacja, nagle, 3 poziomy: m, p, c.
  2. Dwufazowość zachorowania: faza a i z.
  3. Kiedy powstają guzy, a kiedy ubytki/wrzody.
  4. Mikroby (grzyby, wirusy, bakterie).
  5. Gwarancja działania.
    Plus omówienie okresu Projekt/Cel.

MEDYTACJA: Oczyszczenie, przejście przez okres prenatalny oraz czas dzieciństwa, uzdrowienie i akceptacja, radość, Miłość.

Głównym tematem wykładów jest Totalna Biologia.

Dzięki nim Twoje postrzeganie rzeczywistości – odnośnie chorowania i tego co przydarza nam się w życiu – na pewno się zmieni. Dodatkowo poznasz Krąg Mocy, który napełni Cię pozytywną energią i zmianą myślenia, o ile tego potrzebujesz.

Zapraszam.

Wykład połączony
z medytacją

100 zł
Wykłady są organizowane co miesiąc
od września 2020 do czerwca 2021
w godzinach 17:45 – 21:30.
WAŻNE: Na każdy termin należy się zapisać.

Kontakt