Ustawienia

Chcesz zobaczyć to co niewidzialne na co dzień oraz dotrzeć do swoich blokad, które blokują Cię na Twoją obfitość, radość i spełnienie każdego dnia?

Zapraszam Cię na ustawienia do kręgu Mocy, w którym za każdym razem działa pole wszechwiedzące, które poprowadzi nas do źródła każdego problemu.

Czy wiesz, że wszystko, czego doświadczasz w swoim życiu jest efektem Twojej podświadomości? Jeśli pragniesz zacząć świadomie kreować swoje życie, to TYLKO TY możesz wziąć odpowiedzialność i zadecydować dla swojego dobra.

Przyjdź i poczuj we własnym ciele jak to działa, jak integruje się w Tobie Twoja Boskość i Mistrzostwo, jak otwierasz się na obfitość, jak powracasz do prawdziwego siebie – bez lęku i strachu.

Otwórz się na ucieleśnianie swoich pragnień oraz poznanie siebie bardzo głęboko. Dzięki pracy reprezentantów oraz prowadzeniu poznasz przyczynę swojej niedoli.

Ustawienia mogę też zdefiniować jako „prowadzony z przepływu proces terapeutyczny sięgający korzeni traumy/problemu/rany oraz rozwiązujący je”.

Bardzo często pokazują się sytuacje sięgające dzieciństwa oraz przeszłości, które zatkały przepływ Miłości do obfitości. Dopóki tego sobie nie uświadomisz (nie zobaczysz), bardzo możliwe że wpłynie to blokująco na Twój przepływ i spełnienie w relacjach, a także powodzenie/sukces w pracy.

Jeżeli masz w sobie ukryte poczucie winy (nawet głęboko i nieświadomie) to oddziela to Ciebie i Twoją Duszę od poczucia szczęścia i spełnienia w życiu. A Ty możesz myśleć, np. że „taki los…”, „nieodpowiedni ludzie…”, „niekorzystne warunki…”.

To tutaj najprawdopodobniej poruszy Cię zobaczony obraz i będziesz mógł uwolnić najskrytsze (zazwyczaj nieświadome) negatywne emocje. Jest to bezpieczna przestrzeń, w której w zaufaniu możesz oddać się prowadzeniu.

Zaufaj, otwórz się i zadecyduj.

Przyjdź, a poczujesz różnicę.

Jeśli pragniesz poprawy oraz nowej jakości w relacjach intymnych to najprawdopodobniej uzdrowienia potrzebują rany z czasów wczesnego dzieciństwa i relacji z rodzicami.

Czasami może starasz się dopasować do ludzi? Spełniać ich oczekiwania…byleby być zaakceptowanym. A gdy pytają „co u Ciebie?” odpowiadasz odruchowo „wszystko dobrze”. Mimo, że czasami nie jest. Hamujesz samego siebie w okazywaniu emocji (nawet przed samym sobą). Tutaj prawdopodobnie rozwinął się tzw. nawykowy wzorzec tłumienia emocji. Doświadczenia z dzieciństwa „zaprogramowały Cię” do trzymania uśmiechu, nawet kiedy jesteś zły lub smutny… Dzięki ustawieniom możemy dotrzeć do tych wydarzeń oraz zmienić ten wzorzec, a także poustawiać wszystko na odpowiednie i bezpieczne miejsce, tak aby służyło Tobie w życiu.

Przypomnisz sobie, że jesteś dobrem i Miłością. Twoja Dusza cały czas pragnie Twojej obfitości oraz by wszystko co robisz płynęło z lekkością i sprawiało Ci radość.

Informacje organizacyjne

Obecność w ustawieniach, bycie reprezentantem, uczestnictwo w ćwiczeniach pokazujących zakryte tematy oraz medytacja to koszt 100 zł.

Własne ustawienie to koszt plus 200 zł.

Spotykamy się w godzinach od 10 do koło 14. Są to cykliczne spotkania.

Najbliższe – odbędzie się na przełomie listopada/grudnia 2023 r. w Żyrardowie.

Aby zarezerwować miejsce należy wpłacić zaliczkę (dane poniżej) w wysokości 50 zł oraz skontaktować się pod nr tel.: 881 023 273.

Dane do przelewu

Anna Mańturzyk

Bank MBank

Nr konta: 83 1140 2004 0000 3602 8296 4938

Tytułem: data spotkania oraz imię i nazwisko.

Kontakt